منازل مشاغل

این روزها دغدغه افراد پیشگیری ار ابتلا به ویروس کرونا است.ویروس کرونت در سال 2019 میلادی در چین شیوع پیدا کرد و به سرعت در جهان گسترش پیدا کرد.این ویروس با علایم سرماخوردگی ظاهر میشود ،مسئله ای که این ویروس را ترسناک کرده است سرعت انتقال وشیوع آن است،ویروس کرونا از جمله ویروس هایی است که طول عمر نسبتا بالایی دارد،از آنجا که ویروس میتواند چند روز روی سطوح مختلف حداقل مانند سطوح فلزی ،چوبی،پلاستیکی زنده بماند،رعایت نکات بهداشتی و پاکسازی سطوح مهد کودکها و محل بازی کودکان و مدارس در برابر کرونا امری ضروری است.یکی از راههای مقابله با شیوع بیشتر ویروس کرونا رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است.بارها و بارها ددر شبکه های اجتماعی و رسانه ها گفته شده است،که دست ها به صورت مرتب شسته شوند و یا هنگام عطسه و سرفه حتما از دستمال استفاده شود.

در ادامه نحوه پیشگیری از کرونا و ضدعفونی کردن وسایل عمومی محل کار ،مهد کودک ها و مدارس برای پیشگیری از انتقال کرونا آشنا میکنیم:

ضدعفونی کردن ظروف و وسایل ،تنقلات کودکان برای مقابله با با ویروس کرونا در حین ورود و آموزش ضد عفونی دستها و شستشوی دست ها امری ضروری در این محیط ها است.

شرکت کیمیاگران محیط البرز با مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی

برای مشاوره رایگان با ماتماس بگیرید09932286786

ضدعفونی و گندزدایی مهد کودک ها و مدارس

گروه تخصصی کیمیاگران محیط البرز با مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با ارایه روسهای مناسب گندزدایی و ضد عفونی در خدمت شمات مدیران مهد و مدارس میباشد.

دستگیره درب مهد کودک ها را حتما تمیز کنید.

دستگیره درب وردی یکی دیگر ازکانونهای اصلی ویروس کرونا در محیط مهد کودک است.به این دلیل که هر زمان وارد خانه شدید،دستهای آلوده خود را روی آنها قرار  می‌دهید. یک دسته از دستمال مرطوب ضد ویروسی(پد الکلی)را در کنار درب قرار دهید تا مطمن شوید که مرتب بعد از باز کردن درب،دستگیره راتمیز میکنید.در اکثر اوقات کودکان در مهد ها یک وعده غذایی را میل میکنند و حتی پخت و پز نیز در داخل آشپزخانه دارند که ضد عفونی کامل باید انجام شود.ضد عفونی کردن آشپزخانه را فراموش نکنید.آشپزخانه یکی دیگر از مکانهایی است که ممکن است ویروس کرونا در آن گسترش یابد.هر سطحی که در حین پخت غذا لمس میشود،میتواند ویروس را منتقل کند.بنابراین حتما همه وسایل آشپزخانه (ظروف ،قاشق و چنگال ،لیوان و موارد دیگر)و میز ناهار خوری را به طور مرتب با مواد ضد عفونی کننده تمیز کنید تا عاری از ویروس شوند.

سطل زباله ها محل تجمع ویروس کرونا:

سطل زباله ها را مرتب خالی کنید آن را نیز ضدعفونی کنید.با لباسهای بیرون روی تخت و مبل نشینید.برای ضد عفونی کردن خانه از مواد شوینده آنتی باکتریال و ویروس استفاده کنید.

برای شستشوی لوازم پر کاربرد،انواع سطوح خانه و آشپزخانه ،ریموت کنترل های لوازم الکترونیکی،تلفن های رومیزی و همه آنچه بین افراد به صورت مشترک استفاده میشود،حتما حتما از مواد شوینده و ضدعفونی کننده استفاده کنید،تا ضمن از بین بردن باکتری ها و میکروب زدایی سبب انتقال ویروس و انواع میکروب از فردی به فرد دیگر نشود.

حمام و سرویس بهداشتی ها باید مرتب ضدعفونی شوند.

حمام ،سرویس بهداشتی،روشویی ودستشویی،توالت فرنگی در تماس مستقیم با افراد هستند،بنابراین باید تمیز و ضد عفونی شوند.برای ضدعفونی کردن حمام و سرویس بهداشتی میتوانید از شوینده های مخصوص سرویس بهداشتی استفاده کنید.تمیز کردن دیوار و کاشی ها ،کف و سردوش فراموش نشود.از مایع دستشویی به جای صابون برای شستن استفاده کنید.دستمال را در محفظه مناسب قرار دهید.

گروه تخصصی کیمیاگران محیط البرز با مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با ارایه روشهای مناسب گندزدایی و ضد عفونی در خدمت شما مدیران مهد و مدارس میباشد.